TGTOF Covid-19 Rehberi Yayınlandı

Covid-19 salgınında Devletçe alınan önlemlerin olumlu sonuçlar vermesi üzerine 1 Haziran 2020 itibarı ile yeni bir normalleşme sürecine girmiştik.
Covid-Kilavuz
C
ovid-19 salgınında Devletçe alınan önlemlerin olumlu sonuçlar vermesi üzerine 1 Haziran 2020 itibarı ile yeni bir normalleşme sürecine girmiştik. Bakanlığımız da bir takım genel önlemleri yayınlayarak, içinde Geleneksel Türk Okçuluğunun da yer aldığı bazı spor dallarında antrenmanlara başlanabileceği bilgisini vermişti.Türkiye Geleneksel Türk Okçuluk Federasyonu olarak, spor dalımıza özel ve özgü ayrıntılı Rehberlerimiz, başta Sağlık Kurulu ve Teknik Kurulumuz olmak üzere Federasyon yetkililerimizce hazırlandı. Bu rehberlerde spor tesisi sorumluları, antrenörler, sporcu ve sporcu aileleri ile Geleneksel Okçuluk gönüllüleri için faydalı olacağına inandığımız bilgiler sunuyoruz.

Masaüstü bilgisayarları ve cep telefonlarında en iyi şekilde görünmesi için iki farklı formatta hazırladığımız bu rehberleri PDF formatında aşağıdaki bağlantılardan indirebilir, görüntüleyebiliriniz.